KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7394249
nr 739 4249
Gravyr
1700-tal, Grande pagode de la Chine, motivets mått: 34x42
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:26:35
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
550 kr
600 kr
650 kr
700 kr
750 kr